Jesteśmy...

interdyscyplinarnym studiem strategiczno-projektowym założonym przez projektantów Patryka Góźdź i Radosława Nowakowskiego.

Nasze działania opierają się na kompleksowym, holistycznym podejściu do wszystkich elementów procesu projektowego – od etapu analitycznego, przez działania kreatywne, po komunikację marketingową i branding. W projektowaniu skupiamy się na użytkowniku, jego przeżyciach i emocjach. Łączymy estetyczną stronę designu z funkcjonalnością i nowatorstwem technologicznym. Współpracujemy zarówno z dużymi światowymi markami, jak i lokalnymi małymi przedsiębiorstwami.

Bywamy...

na najważniejszych imprezach targowych na całym świecie:

iSaloni – Mediolan, ISH – Frankfurt, Cersaie – Bolonia, CIFF – Shanghai, Design Week – Londyn , ISE – Amsterdam, ICFF – Nowy Jork, IMM – Kolonia

Nasz zespół

Radosław Nowakowski

Co - Founder / Art director

Patryk Góźdź

Co - Founder / Art director

Aneta Biszek

Project manager

Patrycja Grzegorczyk

Office manager

Dominika Jarzębowska

Graphic designer

Natalia Konowałek

Graphic designer

Agnieszka Kiełtyka

Graphic designer

Dominika Zarówna

Product designer

Nasi klienci

Zakres naszych działań

Produkt

Wzornictwo produktowe rozwija się bezustannie. Obserwujemy te zmiany pamiętając, że projektowanie produktu definiowane jest głównie poprzez jego użyteczność. Skupiamy się na połączeniu funkcjonalności i wszechstronności z odpowiednim efektem wizualnym.

#opakowania #urządzenia #meble #obudowy #oświetlenie
Projekty >

Grafika

Kwintesencję marki stanowi połączenie myśli twórczej, technologii i doświadczenia. Wszystkie te cechy decydują o jej unikatowym wizerunku, a co za tym idzie widoczności na rynku i wśród potencjalnej grupy docelowej. W NEED STUDIO nadajemy koncepcji kształt i kierunek, zgodnie z oczekiwaniami Twoimi i Twoich klientów.

#logo #branding #web #ID #opakowania #print
Projekty >

Przestrzeń

Projektowanie ma przełożenie na sposób i prezentację realizacji w przestrzeni, dlatego bierzemy czynny udział w wydarzeniach branżowych oraz targach.
Nasze biuro mieszczące się przy Krakowskim Przedmieściu 53 to przestrzeń dedykowana specjalistom z branży kreatywnej. Jesteśmy częścią kolektywu LuCreate, Fundacji Rozwoju Designu, która buduje relacje pomiędzy projektantami, a środowiskiem biznesu, sztuki i społeczności lokalnych.

#targi #ekspozycja #wystawa #expo #wnętrza #showroom
Projekty >