GRAFIKA

Podstawą stworzenia marki jest historia – ta budowana zarówno wokół niej samej, jak i jej produktów. Pozwala to nadać jej indywidualnego charakteru i odznaczyć się na tle konkurencji. To właśnie dlatego nadajemy jej kolor, kształt i kierunek, aby za pomocą obrazu przekazać to, czego często nie da przekazać się słowami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią brandów oraz identyfikacji projektu NEED STUDIO.

wróć

AS BABUNI

Projekt nowego ujednoliconego systemu identyfikacji wizualnej dla firmy As Babuni wraz z nową szatą graficzną opakowań dla całej linii produktów.

INTERKRES & IKONI

Projekt nowego systemu identyfikacji wizualnej dla marki produkcyjnej Interkres i marki produktowej Ikoni.

CHRUPASY

Projekt opakowań produktów firmy As Babuni – przekąsek w formie wafli i gofrów kruchych oraz unikatowego, nowego brandu dla tych produktów.

Rebranding marki Kolumbaria

Zakład wyrobów betonowych Wojciech Trykacz od prawie 50 lat specjalizuje się w wykonywaniu prefabrykatów betonowych oraz w szeroko rozumianych pracach kamieniarskich.

Rebranding firmy Trykacz

Projekt rebrandingu Zakładu Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz – jednego z najbardziej prężnych zakładów produkcyjno-usługowych na terenie wschodniej Polski.

Rebranding
firmy AMIR

Zakład produkcji mebli AMIR to firma o długoletnim stażu, charakteryzująca się niezbędnym doświadczeniem, umiejętnościami oraz znajomością branży…

BRAND NOWEJ
MARKI UPFORM

UPFORM to nowa marka na rynku sportów siłowych. Wciela ona w życie idee sportowego trybu życia przez produkcję wyposażenia małych oraz średnich siłowni i klubów fitness…

REBRANDING
DLA FIRMY PEGWAN

Drukarnia PEGWAN to specjalizująca się w druku etykiet firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Wąska specjalizacja wraz z odpowiednim podejściem, łączącym siłę doświadczenia z nowoczesną wizją, pozwoliły stać się jednym z…

wróć